Auto skup Bydgoszcz - pojazdy używane i uszkokdzone

Skupujemy samochody równiez z okolic Bydgoszczy

Aby zezłomować samochód zgodnie z prawem niezbędne będą dokumenty takie jak dowód rejestracyjny bądź zaświadczenie z dowolnego wydziału komunikacji który potwierdza dane pojazdu. Jeżeli do samochodu wydana była karta poojazdu powinna ona również znaleźć się z dokumentami. Sam pojazd powinien mieć czytelne numery VIN oraz całe tablice rejestracyjne. Na miejscu przekazania samochodu do złomowania powinien znajdować się również właściciel pojazdu lub osoba upoważniona do przekazania pojazdu. Złomowanie Bydgoszcz i okolice to oferta skierowana do wszystkich mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferowane złomowanie bydgoszcz to usługa w której otrzymują Państwo kompleksową pomoc w oddaniu auta do złomowania. Niezależnie od tego czy pojazd jest uszkodzony, bez ubezpieczenia czy przeglądu - skupujemy i złomujemy wszystko.

W Bydgoszczy wynajmiesz również kontener na gruz

Łatwe i szybkie składowanie odpadów

W Bydgoszczy skorzystać możecie Państwo rónież z innego rodzaju usług - wynajmu kontenery na gruz czy inny rodzaj odpadów. Kontenery na wynajem od wielu lat cieszą się wielką popularnością. Dawniej po remontach, budowie i w przypadku konieczności porządków w ogrodzie musieli Państwo pakować wszystko w worki badź samodzielnie wywozić gruz na wysypisko. Nasze kontenery rozwiązują problem składowania i wywozu wszelkich odpadów. Oferowane przez nas kontenery na wynajem to oferta dopasowana do Państwa potrzeb - oferujemy kontenery różnych rozmiarów również na złom.